Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

До дня пам'яті жертв Голокосту
До дня пам\

Поділитися новиною:

До дня пам'яті жертв Голокосту

Виставка - пам'ять книги А. Кузнєцова "Бабин Яр"

          Голокост - одна із наймасштабніших трагедій в історії земної цивілізації, жахливий нацистський злочин. Мільйони невинних людей було знищено лише за належність до єврейського народу. Нормальна людська свідомість відмовляється це сприймати.   

           В Петропавлівській бібліотечній філії представлена виставка – пам’ять книги Анатолія Васильовича Кузнєцова «Бабин Яр». Учні прослухали розповідь про історію написання цього роману – документа. У книзі можна побачити фото: струмочки людей злилися в один потік, який рухається до страшного яру. Йшли, сподіваючись на «світле майбутнє», а насправді...  Їх розстріляли, оскільки відповідно до ідеї вищої нації, вони підлягали тотальному винищенню.
           Це наш спільний біль. Він щемить у серцях українців. Свідки оповідають нам про ті страшні події, а мовчазні схили та меморіали Бабиного Яру, інші місця упокоєння жертв нацизму несуть пам'ять про загиблих у віки.  У цей день Скорботи і Пам’яті  ми приєднуємося до загальної печалі і прагнемо співчувати всьому цьому болю та втраті, ім’я якої Голокост. Її ніяк не заповнити. Вже не запобігти. Але нехай живе надія, що подібного більше ніколи не повторитися! Будемо пам’ятати...

 

Альбом: До дня пам'яті жертв Голокосту Альбом: До дня пам'яті жертв Голокосту
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/9585 | Переглядів: 204Дата публікації: 13:22 28.01.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада