Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
Новий рік 2012
Новий рік 2012

Поділитися новиною:

Новий рік 2012

Новий рік – одне з найдавніших і найпопулярніших календарних свят. Це, мабуть, єдина подія, яку протягом століть щорічно відзначають у всіх країнах і на всіх континентах, яку знають, люблять і яку з нетерпінням чекають люди, різні у своїх етно-національних традиціях і релігійних переконаннях.

Незважаючи на те, що Новий рік - одне з небагатьох свят, що об`єднує все людство, за всіх часів у різних народів існували й існують свої традиції зустрічі Нового року та своя святкова атрибутика. 

Так і Петропавлівка має свою традицію зустрічати Новий Рік біля будинку культури. На свято сходяться жителі села Петропавлівки, Кучерівки, Синьківки, приїжджає багато гостей з міста. Петропавлівська сільська рада разом з творчим колективом готують чудовий концерт, розважальну програму, проводять багато ігр та лотерей з дуже цінними призами, пригощають всіх смачною кашою. Серед площі у всій красі завжди знаходиться ялинка. Біля ялинки дорослі і діти водять хороводи, дід мороз роздає подарунки. Свято завжди закінчується феєрверком.

Альбом: Новий рік 2013 Альбом: Новий рік 2013 Альбом: Новий рік 2013 Альбом: Новий рік 2013 Альбом: Новий рік 2013 Альбом: Новий рік 2013 Альбом: Новий рік 2013 Альбом: Новий рік 2013
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/8509 | Переглядів: 228Дата публікації: 11:10 20.07.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада