Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги
Мітинг до Дня пам\

Поділитися новиною:

Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги

Пам'ятаємо твій подвиг, солдате!

        8 травня о 9 год. ранку до Братської могили загиблим воїнам в Другій світовій війні прийшли односельці та гості села, ветерани, щоб віддати шану всім, хто відстояв мир, хто визволяв Європу від нацизму.
         З промовним словом виступили голова Куп'янської  держадміністрації Ситник М.М., голова ветеранської  організації  Петропавлівської сільської ради Шрамко Р. Ф., воїн-інтернаціоналіст Гриценко М.П., голова  Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М.
          Учнями школи покладено Гірлянду Слави до підніжжя монументу загиблим воїнам, а  Вічний вогонь символізував пам'ять про загиблих.
          Поздоровити з Днем Перемоги прийшли вихованці ДНЗ "Веселка", школярі Петропавлівської ЗОШ 1-ІІІ ст.., аматори художньої самодіяльності Петропавлівського будинку  культури, вокальні групи -"Чарівниця" та "Журавушка".
          Ведучими свята були: Пархоменко Владислав, Білогурова Єлизавета, Чебанний Артем, Єрьоміна Єлизавета.
          Петропавлівцями  та представниками організацій були покладені квіти та вінки до Братської могили.  

 

Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате".
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/8294 | Переглядів: 219Дата публікації: 15:06 17.05.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада