Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
рішення ХХУ сесії УІІ скликання
Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги
Мітинг до Дня пам\

Поділитися новиною:

Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги

Пам'ятаємо твій подвиг, солдате!

        8 травня о 9 год. ранку до Братської могили загиблим воїнам в Другій світовій війні прийшли односельці та гості села, ветерани, щоб віддати шану всім, хто відстояв мир, хто визволяв Європу від нацизму.
         З промовним словом виступили голова Куп'янської  держадміністрації Ситник М.М., голова ветеранської  організації  Петропавлівської сільської ради Шрамко Р. Ф., воїн-інтернаціоналіст Гриценко М.П., голова  Петропавлівської сільської ради Козирєва О.М.
          Учнями школи покладено Гірлянду Слави до підніжжя монументу загиблим воїнам, а  Вічний вогонь символізував пам'ять про загиблих.
          Поздоровити з Днем Перемоги прийшли вихованці ДНЗ "Веселка", школярі Петропавлівської ЗОШ 1-ІІІ ст.., аматори художньої самодіяльності Петропавлівського будинку  культури, вокальні групи -"Чарівниця" та "Журавушка".
          Ведучими свята були: Пархоменко Владислав, Білогурова Єлизавета, Чебанний Артем, Єрьоміна Єлизавета.
          Петропавлівцями  та представниками організацій були покладені квіти та вінки до Братської могили.  

 

Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате". Альбом: Мітинг до Дня пам'яті та примирення та Дня Перемоги "Пам'ятаємо, твій подвиг, солдате".
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/8294 | Переглядів: 238Дата публікації: 15:06 17.05.2016
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
результати поіменного голосування ХХУ сесії
результати поіменного голосування ХХУ сесії
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада