Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
рішення ХХУ сесії УІІ скликання
Розпорядження
Розпорядження

Поділитися новиною:

Розпорядження

Про очищення влади

                                                                              

П Е Т Р О П А В Л І В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

КУП»ЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                             РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 58

 

с. Петропавлівка                                                                                                            «29» травня 2015р.

 

Про початок проведення в Петропавлівській

сільській раді перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

 

      Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та абзацу шостого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, керуючись статтею 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Здійснити в Петропавлівській сільській раді заходи з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки з 16 листопада 2015р. щодо:

- головного бухгалтера сільської ради (Печенюк Л.Ф.);

- спеціалістів сільської ради (Полєнової І.Л., Загоруйко Н.І., Милай В.М., Ситник В.В.).

2. Назначити уповноваженою особою за проведення заходів з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки секретаря Петропавлівської сільської ради Бутенко Тетяну Іванівну в обов’язки якої входять проведення організаційно-кадрової роботи по сільській раді.

3. Уповноваженій особі Петропавлівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської ради.

4. Уповноваженій особі Петропавлівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) - Бутенко Тетяні Іванівні забезпечити ознайомлення головного бухгалтера сільської ради Печенюк Л.Ф. та спеціалістів сільської ради Полєнову І.Л., Загоруйко Н.І., Милай В.М., Ситник В.В. з цим розпорядженням.

5. Головному бухгалтеру Петропавлівської сільської ради Печенюк Л.Ф. та спеціалістам сільської ради Полєновій І.Л., Загоруйко Н.І., Милай В.М., Ситник В.В. у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати уповноваженій особі власноручно написані заяви про те, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за встановленою формою.

6. Уповноваженій особі Петропавлівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) - Бутенко Тетяні Іванівні протягом трьох днів після одержання заяви забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської ради інформацію про початок проходження перевірки вищевказаних осіб, копії відповідних документів (крім відомостей, що віднесені Законом до інформації з обмеженим доступом).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Петропавлівський

сільський голова                                                                                                          О.М. КОЗИРЄВА

Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/6991 | Переглядів: 205Дата публікації: 10:13 29.05.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
результати поіменного голосування ХХУ сесії
результати поіменного голосування ХХУ сесії
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада