Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

Розпорядження
Розпорядження

Поділитися новиною:

Розпорядження

Про очищення влади

                                                                              

П Е Т Р О П А В Л І В С Ь К А  С І Л Ь С Ь К А   Р А Д А

КУП»ЯНСЬКОГО  РАЙОНУ  ХАРКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

                                                             РОЗПОРЯДЖЕННЯ № 58

 

с. Петропавлівка                                                                                                            «29» травня 2015р.

 

Про початок проведення в Петропавлівській

сільській раді перевірки, передбаченої

Законом України «Про очищення влади»

 

      Відповідно до Закону України «Про очищення влади», Порядку проведення перевірки достовірності відомостей щодо застосування заборон, передбачених частинами третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 563 та абзацу шостого Плану проведення перевірок відповідно до Закону України «Про очищення влади», затвердженого розпорядженням Кабінету Міністрів України від 16 жовтня 2014 року № 1025-р, керуючись статтею 40  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

1. Здійснити в Петропавлівській сільській раді заходи з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки з 16 листопада 2015р. щодо:

- головного бухгалтера сільської ради (Печенюк Л.Ф.);

- спеціалістів сільської ради (Полєнової І.Л., Загоруйко Н.І., Милай В.М., Ситник В.В.).

2. Назначити уповноваженою особою за проведення заходів з очищення влади (люстрації) шляхом проведення відповідної перевірки секретаря Петропавлівської сільської ради Бутенко Тетяну Іванівну в обов’язки якої входять проведення організаційно-кадрової роботи по сільській раді.

3. Уповноваженій особі Петропавлівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) забезпечити оприлюднення цього розпорядження на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської ради.

4. Уповноваженій особі Петропавлівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) - Бутенко Тетяні Іванівні забезпечити ознайомлення головного бухгалтера сільської ради Печенюк Л.Ф. та спеціалістів сільської ради Полєнову І.Л., Загоруйко Н.І., Милай В.М., Ситник В.В. з цим розпорядженням.

5. Головному бухгалтеру Петропавлівської сільської ради Печенюк Л.Ф. та спеціалістам сільської ради Полєновій І.Л., Загоруйко Н.І., Милай В.М., Ситник В.В. у десятиденний строк з дня початку проведення перевірки подати уповноваженій особі власноручно написані заяви про те, що до них не застосовуються заборони, визначені частиною третьою і четвертою статті 1 Закону України «Про очищення влади», про згоду на проходження перевірки та оприлюднення відомостей щодо них за встановленою формою.

6. Уповноваженій особі Петропавлівської сільської ради з проведення заходів з очищення влади (люстрації) - Бутенко Тетяні Іванівні протягом трьох днів після одержання заяви забезпечити розміщення на офіційному веб-сайті Петропавлівської сільської ради інформацію про початок проходження перевірки вищевказаних осіб, копії відповідних документів (крім відомостей, що віднесені Законом до інформації з обмеженим доступом).

7. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Петропавлівський

сільський голова                                                                                                          О.М. КОЗИРЄВА

Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/6991 | Переглядів: 196Дата публікації: 10:13 29.05.2015
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада