Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки
Розгортаю життя, як сувій полотна... 
День вишиванки

Поділитися новиною:

Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки

Книжково-ілюстративна виставка до Дня вишиванки

      17 травня весь світ  святкує день вишиванки. Це свято присвячене українській національній культурі та традиціям і щороку відзначається в третій четвер травня. Незважаючи на свій відносно молодий вік, свято придбало широку популярність і стало традиційним. Акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не тільки в Україні, але й далеко за її межами – в країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Німеччині, Франції, Італії, Португалії, Румунії, Австралії. День вишиванки був заснований студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2006 році. Спершу вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів і викладачів. Протягом наступних років масштаби святкування в Україні тільки зростали.

       Вишивка в Україні – світ краси і фантазії,поетичного осмислення навколишньої природи, світ образів, звичаїв і уявлень наших предків, розкриття душі народу.В Петропавлівській бібіліотечній філії організована книжково-ілюстративна виставка "Червоними і чорними нитками".

В небі сонця золотий клубочок

Розсипає нитки промінні,

Їх збирають рученьки дівочі

І гаптують цвіт на полотні

                                 Максим Рильський

Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/13283 | Переглядів: 44Дата публікації: 15:17 17.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада