Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
рішення ХХУ сесії УІІ скликання
Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки
Розгортаю життя, як сувій полотна... 
День вишиванки

Поділитися новиною:

Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки

Книжково-ілюстративна виставка до Дня вишиванки

      17 травня весь світ  святкує день вишиванки. Це свято присвячене українській національній культурі та традиціям і щороку відзначається в третій четвер травня. Незважаючи на свій відносно молодий вік, свято придбало широку популярність і стало традиційним. Акції, присвячені українській вишитій сорочці, проводяться не тільки в Україні, але й далеко за її межами – в країнах Європи, Канаді, Сполучених Штатах Америки, Німеччині, Франції, Італії, Португалії, Румунії, Австралії. День вишиванки був заснований студентами Чернівецького національного університету імені Юрія Федьковича в 2006 році. Спершу вишиванки одягнули лише кілька десятків студентів і викладачів. Протягом наступних років масштаби святкування в Україні тільки зростали.

       Вишивка в Україні – світ краси і фантазії,поетичного осмислення навколишньої природи, світ образів, звичаїв і уявлень наших предків, розкриття душі народу.В Петропавлівській бібіліотечній філії організована книжково-ілюстративна виставка "Червоними і чорними нитками".

В небі сонця золотий клубочок

Розсипає нитки промінні,

Їх збирають рученьки дівочі

І гаптують цвіт на полотні

                                 Максим Рильський

Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки Альбом: Розгортаю життя, як сувій полотна... День вишиванки
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/13283 | Переглядів: 61Дата публікації: 15:17 17.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
результати поіменного голосування ХХУ сесії
результати поіменного голосування ХХУ сесії
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада