Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
Тих днів не змовкне слава…
Тих днів не змовкне слава…

Поділитися новиною:

Тих днів не змовкне слава…

Спинися біля Братської могили. Тут сплять чиїсь батьки,брати,сини. Вони Вкраїну рідну боронили в горнилі найстрашнішої війни.

   9 травня 2018 року біля Братської могили загиблим воїнам в Другій світовій війні в селі Петропавлівка відбувся мітинг до Дня Пам’яті та примирення та Дня Перемоги  «Ріка Пам’яті».  Зі  словами привітання виступили  начальник  відділу освіти Куп’янської райдержадміністрації Жадановська Тетяна Валентинівна та Петропавлівський сільський голова Козирєва Ольга Миколаївна. З Днем Перемоги прийшли поздоровити ветеранів та односельців села учні Петропавлівської ЗОШ I-IIIст. та вихованці дошкільного закладу «Веселка», аматори художньої самодіяльності  Петропавлівського будинку культури, вокальні групи «Журавушка» та «Чарівниця». До підніжжя Братської могили учні 9 класу поклали Гірлянду Слави.Спасибі,солдати,за подвиг століть, якому нема і не буде ціни!

 

Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава… Альбом: Тих днів не змовкне слава…
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/13224 | Переглядів: 73Дата публікації: 16:18 11.05.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада