Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
рішення ХХУ сесії УІІ скликання
Працювати та святкувати із задоволенням!

Поділитися новиною:

Працювати та святкувати із задоволенням!

Напередодні святкування Міжнародного жіночого дня 8 Березня чоловіки Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. щиро привітали своїх прекрасних колег зі святом.

Свою повагу та прихильність чоловіки висловили не лише словами,  запросили прекрасну половину колективу на святкове театралізоване шоу «Ты букет из тумана и грёз!» в БК ім Кошелева. Створивши для жінок атмосферу гармонії у поєднанні мелодії, краси та гарного настрою.  Пісні, які звучали, наділяли почуттями ніжності, любові, радості. Це відкрило в душах жінок по-справжньому світле та весняне свято, яке щоразу нагадує нам про найцінніше та найпрекрасніше, що є у нашому житті – кохання, любов до рідних, сімейне благополуччя та турботу про дітей, тепло материнських рук і родинний затишок, жіночу мудрість,  а головне відчути себе жінкою. У всіх хто відвідав концерт залишилися незабутні враження, які неможливо передати словами.

Вчителі, прекрасні жінки, працівниці Петропавлівської ЗОШ І-ІІІ ст. висловлюють щиру  вдячність своїм колегам, чоловікам за такий приємний та неочікуваний подарунок, що запам’ятається надовго.

Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням! Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням! Альбом: Працювати та святкувати із задоволенням!
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12634 | Переглядів: 108Дата публікації: 12:50 13.03.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
результати поіменного голосування ХХУ сесії
результати поіменного голосування ХХУ сесії
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада