Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
У школу, як у казку поверніться...

Поділитися новиною:

У школу, як у казку поверніться...

Щороку, у першу суботу лютого Петропавлівська ЗОШ І-ІІІ ступенів гостинно відчиняє двері, запрошуючи випускників у рідні стіни на вечір-зустріч випускників різних років

Цей епізод шкільного життя став святом для всіх присутніх, вони мали змогу побачитися зі своїми однокласниками, згадати дух шкільного життя, відчути атмосферу колишніх років, своєї молодості, подякувати своїм наставникам, що допомогли їм знайти правильну дорогу в доросле життя.

         Хтось зовсім недавно залишив улюблену парту, а для когось вже  п’ятдесят  років тому пролунав останній дзвінок, та усіх їх об’єднують  вчителі,  незабутні уроки,  перерви, веселі концерти, цікаві екскурсії, які залишаться в пам’яті назавжди.

          Під час проведення традиційного святкового концерту кожен із присутніх мимоволі поринув у безтурботні шкільні будні, а у «живій» розмові з класними керівниками  уявно пережив ще раз найяскравіші  моменти навчання.

          Випускники були дуже вдячні та приємно здивовані таким надзвичайним концертом та продовженням традицій, за те, що їх не забуваємо, продовжуємо відтворювати їх пам’ять.

           Шановні випускники різних років, не забувайте рідної школи, повертайтеся сюди знову і знову, адже тут радітимуть вам завжди, навіть, якщо ви вже дорослі!

Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться... Альбом: У школу, як у казку поверніться...
Web-адреса: petropavlivka-zosh.kupyansk.info/news/id/12304 | Переглядів: 144Дата публікації: 15:51 06.02.2018
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада