Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!
Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!

Поділитися новиною:

Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!

Періодичні видання (газети та журнали) щоденно несуть політичну, економічну та соціальну інформацію користувачам бібліотеки.

    Газети і журнали відіграють дуже важливу роль у житті сучасної людини! Перші друковані засоби масової інформації (вісники, альманахи, газети, журнали) з’явилися в Україні у 18 столітті, друкувалися вони тоді на Львівщині. Згодом  дрібні видання почали виходити і по всій Україні. Сьогодні в Україні велика розмаїтість газет і журналів. В бібліотеці поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть читачеві  у навчанні, поповнять їх знання, навчать логічно мислити, відкриють безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть  змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин.  Користувачі  бібліотеки із задоволенням читають і переглядають газети і журнали, з нетерпінням очікують нових номерів, щоб ще раз зануритись у фантастичний світ казки чи знайти великий скарб мудрості, наповнюючи ним свою духовну скарбничку.                                                                                       

Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте Петропавлівську сільську бібліотечну філію і потоваришуєте з періодикою для різних вікових категорій.

 

Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/11697 | Переглядів: 150Дата публікації: 10:41 30.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада