Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
рішення ХХУ сесії УІІ скликання
Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!
Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!

Поділитися новиною:

Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!

Періодичні видання (газети та журнали) щоденно несуть політичну, економічну та соціальну інформацію користувачам бібліотеки.

    Газети і журнали відіграють дуже важливу роль у житті сучасної людини! Перші друковані засоби масової інформації (вісники, альманахи, газети, журнали) з’явилися в Україні у 18 столітті, друкувалися вони тоді на Львівщині. Згодом  дрібні видання почали виходити і по всій Україні. Сьогодні в Україні велика розмаїтість газет і журналів. В бібліотеці поряд із книгами живуть багато газет і журналів. Адже на їх сторінках – багато цікавих, пізнавальних, захоплюючих розповідей, оповідань, віршів, тобто таких матеріалів, які допоможуть читачеві  у навчанні, поповнять їх знання, навчать логічно мислити, відкриють безліч таємниць навколишнього світу. А ще є журнали, які допоможуть  змістовно і весело провести дозвілля, навчать робити цікаві речі, запропонують багато подорожей, конкурсів, вікторин.  Користувачі  бібліотеки із задоволенням читають і переглядають газети і журнали, з нетерпінням очікують нових номерів, щоб ще раз зануритись у фантастичний світ казки чи знайти великий скарб мудрості, наповнюючи ним свою духовну скарбничку.                                                                                       

Сподіваємося, що ви обов’язково відвідаєте Петропавлівську сільську бібліотечну філію і потоваришуєте з періодикою для різних вікових категорій.

 

Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті! Альбом: Про все цікаве на планеті читай в журналі та газеті!
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/11697 | Переглядів: 171Дата публікації: 10:41 30.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
результати поіменного голосування ХХУ сесії
результати поіменного голосування ХХУ сесії
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада