Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
«Сватання на Гончарівці»
«Сватання на Гончарівці»

Поділитися новиною:

«Сватання на Гончарівці»

Театр в Петропавлівці

24 жовтня в Петропавлівському БК у глядацькій залі не було жодного вільного місця. А все тому, що до нас завітали актори Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича. Гостей Петропавлівська громада гостинно зустрічала на чолі з головою сільської ради Ольгою Миколаївною Козирєвою. 

 Всіма улюблена музична комедія за п’єсою Григорія Квітки-Основ’яненка «Сватання на Гончарівці» була майстерно і талановито виконана акторами театру, жоден з глядачів не залишився байдужим, чудову атмосферу глядацької зали раз у раз підіймали влучні та смішні жарти, а також прекрасний спів. Петропавлівська громада залишилася дуже задоволеною, в кожного лишилися яскраві враження після перегляду п’єси.    

За підтримки Петропавлівської сільської ради та фермерського господарства «Ромашка» вистава відбулася безкоштовно, було організовано підвіз жителів сіл Петропавлівської сільської ради до будинку культури. Також ввечері, за ініціативою вищевказаних організацій, артистів театру було запрошено до шкільної столової на смачну вечерю, в приготуванні якої були задіяні працівники сільської ради.

До речі, Львівський обласний академічний музично-драматичний театр є одним з найактивніших у плані гастролей театральних колективів у всій Україні. Загалом за рік театру вдається показувати понад 450 вистав. У репертуарі  Львівського обласного академічного музично-драматичного театру імені Юрія Дрогобича — твори української та світової драматургійної класики, обробки фольклору, сучасні п'єси.

Дуже важливо інколи відкласти свої клопоти і поринути у прекрасне. Залучення суспільства до культури робить його кращим, вихованішим, здатним розуміти не лише важливість буденного життя, а й – духовного. Тож, шановні читачі, не відмовляйте собі у можливості відвідувати культурні заходи задля збагачення свого внутрішнього світу.  

 

Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці Альбом: Сватання на Гончарівці
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/11618 | Переглядів: 76Дата публікації: 17:14 21.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада