Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

рішення ХХІІІ сесії УІІ скликання
73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується
73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується

Поділитися новиною:

73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується

Живі і мертві, мертві і живі герої наші — воїни-солдати. Ми знаємо: у тій страшній війні змогли ви ворога здолати.

    В  останні дні жовтня 1944 року міста і села України були остаточно звільнено від фашистських загарбників. Пам'ять про тих, хто не шкодував себе, рятував рідну землю і приніс перемогу над окупантами, живе і нині.  В Петропавлівській бібліотечній філії до 73-ї річниці визволення України від нацистського ворога оформлена книжкова ілюстрована виставка – пам’ять «Вогненні роки України».

    31 жовтня разом із сільською бібліотекою та працівниками Петропавлівського сільського будинку культури  учні 9 класу Петропавлівської ЗОШ I-IIIст. (кл. керівник Книш Катерина Іванівна)  провели тематичну лінійку, присвячену цій знаменній історичній даті. Все далі відходять грізні і важкі роки другої світової війни,але не згасає пам’ять про тих,хто віддав своє життя заради визволення рідної української землі від фашизму.  Хвилиною мовчання вшанували пам’ять загиблих визволителів України. До Братської могили загиблим воїнам були покладені квіти.

 

Альбом: 73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується Альбом: 73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується Альбом: 73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується Альбом: 73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується Альбом: 73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується Альбом: 73-ій річниці визволення України від фашистських нацистів присвячується
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/11434 | Переглядів: 120Дата публікації: 11:15 01.11.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада