Сільський голова

Козирєва Ольга Миколаївна

9 Травня - День Перемоги
9 Травня - День Перемоги

Поділитися новиною:

9 Травня - День Перемоги

Спасибі,солдати,за подвиг століть,якому нема і не буде ціни. За право і щастя родитись і жить, і сіяти жито на мирні лани...

     Щороку в травні ми відзначаємо День Перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю історію війну 1939-1945 рр. Не зітреться з пам’яті людської, не піде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу – його битва, його Перемога. І в ці дні урочистої пам’яті наш борг велить ще раз низько вклонитися героям, полеглим в боях за рідну Батьківщину, героям, які живуть у мирний час, вклонитися і сказати їм: “Ми завжди будемо берегти пам’ять про великі події, передаючи від покоління до покоління. І в наших серцях ніколи не згасне світло Перемоги”.

     З нагоди Дня Перемоги в Петропавлівській сільській бібліотечній філії експонується книжкова ілюстрована виставка “ День Перемоги - 9 Травня”,на якій представлені кращі книги воєнної тематики, що допоможуть більше дізнатися про боротьбу нашого народу в другій світовій війні та вшанувати пам’ять наших дідів і прадідів.

Альбом: 9 Травня - День Перемоги Альбом: 9 Травня - День Перемоги
Web-адреса: petropavlivka.kupyansk.info/news/id/10323 | Переглядів: 162Дата публікації: 16:18 04.05.2017
Пошук
Анонс подій
Подій не заплановано
Декларування доходів
Посилання

Президент України

Верховна Рада України

Кабінет Міністрів України

Харківська облдержадміністрація

Харківська обласна рада

Куп’янська райдержадміністрація

Куп’янська районна рада